Priit Mihkelson

Priit Mihkelson on kolmanda järgu musta vööd kandev spordiklubi Estum treener. Teda võib pidada nii Brasiilia jiu-jitsu kui ka MMA maaletoojaks: enne Priitu Eestis aladega keegi ei tegelenud. Tema õpilased on toonud medaleid maailma olulisimatelt Brasiilia jiu jitsu- ja MMA võistlustelt ja ta ise on oodatud instruktor mitmel pool välismaal.

Ronald Stimmer

Ronald on teise järgu musta vööd kandev Brasiilia jiu-jitsu treener. Samuti on ta lõpetanud Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudi eriala kehakultuuri õpetaja (MA). Ta on põhjalik ja metoodiline treener, kes on andnud seminare nii Eestis kui ka välismaal. Ta on mitmekordne Eesti meister Brasiilia jiu-jitsus ja lukumaadluses, kuid toonud säravaid medaleid ka välisvõistlustelt.

Tom Mäenurm

Tom Mäenurm on must vöö Brasiilia jiu-jitsus. Tomi põhirõhk on võistlemisel, aga samuti annab ta klubis Brasiilia jiu-jitsu, jalaluku ja maadluse treeninguid. Tomil on väga tehniline maasvõitlusmäng ja eriti on ta tuntud oma edukate põgenemiste ja teravate jalaluku rünnakute poolest. Võistlustelt medaleid ja tiitleid on ta toonud ära juba niipalju, et neid kõiki ei suuda siin enam üles lugeda!