Estum jiu-jitsu on  spordiklubi, mis pakub  Brasiilia jiu-jitsu, lukumaadluse ja püstimaadluse treeninguid. Meil on kõrgetasemelised treenerid, me kasutame tulemuspõhiseid treeningmetoodikaid ning treeningsaalis on sportlik, turvaline ja sõbralik õhkkond.

Meie treeningud on funktsionaalsed, kõigile kohandatavad, põnevad ja kasulikud (füüsiline vorm, hea enesetunne, enesekaitseoskused). Klubis treenivad nii harrastajad kui ka Eesti ja Euroopa tippu kuuluvud sportlased.

Oleme kindlad, et sulle meeldib meie klubis! 


Jiu-jitsu/Lukumaadlus

Brasiilia Jiu-Jitsu (BJJ) on kahevõitlusala, mis keskendub eelkõige maasvõitlusele. Pearõhk on võitluses domineeriva ehk eelisasendi saavutamisel, mis võimaldaks vastast efektiivselt kontrollida ning vastase alistamisel liigeselukkude (käe-, õla-, jala- jm) või kägistustega.

BJJ Põhialused

Sinu tee algab reeglina treeningust BJJ Põhialused. See on mitmekesine treeningute komplekt, kus käsitletakse erinevaid algteadmisi ja olulisemaid põhimõtteid.
Treenime turvaliselt, sportliku ja sõbraliku suhtumisega.
REGISTREERU SIIT

Enesekaitse

Treenime turvaliselt ning hoiame üleval sportlikku ja sõbralikku suhtumist. Kutsume treenima kõiki, keda huvitavad võitluskunstid, või kes soovivad teha huvitavat üldfüüsilist treeningut. Enesekaitsest huvitatutele on samuti head uudised: kuigi me ei treeni otseselt enesekaitseks, annavad meie treeningud väga realistliku ettekujutuse ning algoskused enesekaitsest.