Registreeru jiu-jitsu/lukumaadluse algkursusele ja me võtame ise sinuga ühendust

Estum jiu-jitsu on  spordiklubi, mis pakub  Brasiilia jiu-jitsu  ja lukumaadluse treeninguid. Meil on väga hea treenimiskeskkond, sest meil on maailmatasemel treenerid, me kasutame tulemuspõhiseid treeningmetoodikaid ning treeningsaalis on sportlik, turvaline ja sõbralik õhkkond.

Me kuulume ka ülemaailmsesse jiu-jitsu klubisid ühendavasse organisatsiooni Bjj Globetrotters. 

Osa meie blackbelte. (Vasakult) Ronald Stimmer, Mardo Männimägi, Priit Mihkelson, Harto Vallimägi.

Meie treeningud on funktsionaalsed, kõigile kohandatavad, põnevad ja kasulikud (füüsiline vorm, hea enesetunne, enesekaitseoskused). Klubis treenivad nii harrastajad kui ka Eesti ja maailma tippu kuuluvud sportlased.

Oleme kindlad, et sulle meeldib meie klubis!

Jiu-jitsu/Lukumaadlus

Brasiilia Jiu-Jitsu (BJJ) on kahevõitlusala, mis keskendub eelkõige maasvõitlusele. Pearõhk on võitluses domineeriva ehk eelisasendi saavutamisel, mis võimaldaks vastast efektiivselt kontrollida ning vastase alistamisel liigeselukkude (käe-, õla-, jala- jm) või kägistustega.

Algkursus

Sinu tee algab reeglina algkursusest. See on mitmekesine treeningute komplekt, kus käsitletakse erinevaid algteadmisi ja olulisemaid põhimõtteid.
Algkursuse trennides on põhirõhk liigeslukkude ja kägistuste õppimisel.  Treenime turvaliselt, sportliku ja sõbraliku suhtumisega.
REGISTREERU SIIT


Enesekaitse

Treenime turvaliselt ning hoiame üleval sportlikku ja sõbralikku suhtumist. Kutsume treenima kõiki, keda huvitavad võitluskunstid, või kes soovivad teha huvitavat üldfüüsilist treeningut. Enesekaitsest huvitatutele on samuti head uudised: kuigi me ei treeni otseselt tänavavõitluseks, annavad algkursused väga realistliku ettekujutuse ning algoskused enesekaitsest.